Sekant mados tendencijas, šiais metais stebimos naujos mados bangos. Šaltuoju metų laiku mes dėvime šiltus megztinius ir ultra populiarias megztas sukneles.Ypatingas dėmesys buvo skirtas į megztus kompelktus, kuriuos sudaro megztinis su megztomis kelnėmis ar megztu sijonu. Taigi kurią mados tendenciją seka palaidinės. Jos puikiai tinka verlui, poilsiavimui, kavai su draugais...

Klasikinė palaidinė – ar ne klasikinė?Palaidinės iš naujos kolekcijos pripildytos detalių, tokių kaip kaspinai, raukiniai ir nėriniai. Palaidinėms neegzistuoja metų laikai, nes mes jas dėvime visus metus. Tik šaltuoju metų laiku, jas deriname su šlapio efekto kelnėmis ir kardiganais. Kasdieniniam derinimui, dėvėkite su džinsais ir parka striuke. Kad sukurtumėte verslo ar elegantišką įvaizdįderinkite su pieštuko formos sijonu ar aukšto liemens kelnėmis. Yra daugybė galimybių... Puiku, iš ties?

Permatomos palaidinės, ar palaidinės su nėriniais - todėl, kad tai yra iš nedaugelio drabužių, kuriuos galima dėvėti visada, o jie tuo pačiu metu atrodis stilingai ir moderniai, elegantiškai ir viliojančiai. Kai kurie drabužiai yra tieisog atimantys žadą. Mums jau ateina į galvą, nesuskaičiuojami madingos aprangos deriniai.

Raštuotos palaidinės–prėjusiais metais jos jau buvo aplink mus, o šiais metais jos vėl tęs savo konkuravimą mados scenoje. Taigi įsigyk palaidinę su raštais nedelsiant ir atnešk į savo drabužių spintą pavasarį, kol jis dar nepriartėjo kalendoriuje. Dryžiai ir languotas raštas niekada neišeis iš mados, taigi būk tikra, kad tu turi bent vieną tokią palaidinę.

Juoda spalva yra nuostabi ir mes ją mylime! Turėjimas juodos spalvos drabužio yra PRIVALOMAS, kiekvienam fanui mados pasaulyje. Ši stilinga spalva yra nusipelniusi būti pačia mėgiamiausia, o su kiekviena juoda palaidine, atrodysite kaip stiliaus karalienė.

Išdrįsk šiais metais išbandyti kažką naujo. Įsileisk švelnią eleganciją į savo drabužių spintą. Tegul šie metai atneš gerų bangų, ir leisk savo aprangai sekti jomis! Jei mes tavęs dar ne pakankamai įtikinom, tuomet pažvelk į mūsų naują kolekciją, nes mūsų virtualios lentynos yra pilnos naujų palaidinių. Laimingo apsipirkimo!