Paskutinių saulės spindulių paieška prasidėjo, ruduo jau visai čia pat... Ir mes po truputį galvojame apie daugiasluoksnę aprangą. Mes atsargiai atrinkome naują moteriškų striukių kolekciją, kad kiekviena galėtų rasti striukę, kuria žavėsis dalį metų ir kuri lydės vėsesnėmis dienomis.

Mes nė neabejojame - rudens aprangos karalienė buvo ir yra odinė striukė! Net ir vėsiais vasaros vakarais galima vilktis odinę striukę. Jos patogumas slypi tame, jog ją galima neštis rankinėje ir prireikus derinti prie beveik bet kokios aprangos. Ir dar, odinės striukės priskiriamos prie tų amžinų daiktų, kuriuos kiekviena mados mylėtoja turi turėti savo drabužinėje ir vilkėti bet kuriuo metų laiku.

Bet toms, kurios nepakenčia šalčio (ir mes įsitikinę, jog tokių yra visur!) moteriškos žieminės striukės yra tai, dėl ko mes jaučiamės ypatingai laimingos, žinodamos, jog vėsios dienos jau artėja.

Tai savaime suprantama - žieminės striukės turi ne tik šildyti, bet ir būti patrauklios. Šį sezoną tendencijas diktuos žemės spalvos, tokios kaip: smėlio, chaki, žalia, bet pastelinė rožinė ir balta taip pat neatsilieka. Nepamirškime ir pačios mėgstamiausios spalvos, kai galvojame apie odinę striukę - tai juoda. Iš tiesų, visai nesvarbu, kokią spalvą pasirinksite, svarbu, kad detalėmis išsiskirtumėte iš minios.

Šios žieminės striukės pagamintos derinant paprastą dizianą su dirbtiniu kailiu. Parka striukės paryškina liemenį ir gali padaryti Jūsų aprangos derinį tobulu, net ir tais rytais, kai Jūs neturite jokio įkvėpimo aprangai. Parka striukės dominuos mados scenoje artėjančius mėnesius, tad svarbu, kad jas būtų galima derinti ir prie dalykinio stiliaus, taip kaip kasdieniuose deriniuose.

Leiskite pakartoti - artėjantį sezoną raktas į sėkmę yra striukės! Tad rinkitės tą vieną, kuri ištikimai Jus lydės kiekvieną dieną.