Drabužis, kuris grįžo iš 90 – ųjų metų į mūsų spintas, ir vis dar nesitraukia iš mados sosto ir neabejotinai yra prekė, kurią privalai turėti yra - glaustinukas. Glaustinukas buvo sukurtas, kaip paprastas drabužis, dažniausiai dėvimas, kaip apatinis drabužis.Bet tai jau praeitis ir dabar glaustinukas įgavo labai svarbią vietą drabužių derinime.

Glaustinukas yra praktiškas ir prieinamas. Jis padaryskasdieninių drabužių derinius patogiais, vakarinius – įdomiais, o kai kuriose situacijose net gi užgožiantis formalias sukneles. Ir visa tai su labai nedidelėmis pastangomis. Jie puikiai dera su aukšto liemens sijonais, su pūsto silueto kelnėmis, ir ypatingai su tamprėmis ir džinsais.

Tai gi, dabar jau šiek tiek aiškiau, ką dėvėsime 2019 metais, bet tai dar ne viskas. Į mūsų moteriškumą lengva atkreipti dėmesį su madingais marškiniais ir palaidinėmis. Žinoma, ši klasikinė balta palaidinė, kuri nėra jau tokia klasikinė, kai dekoruota raukiniais ir mažomis detalėmis. Palaidinės su nėriniais ir permatomais audiniais yra mielos ir viliojančios, tuo pačiu metu. Audiniai, kurie valdė praėjusį sezoną, ir nenori išeiti iš mūsų spintų,šiemet taip pat yra dryžuoti, gėlėti ir gyvūnų kailio raštai. Jei dar neturi tokių drabužių savo spintoje – būk tikra, spintą reikia papildyti naujomis prekėmis!

Šalia baltos spalvos drabužių, tu privalai turėti ir kelis juodus drabužius. Ne tik todėl, kad juos lengva derinti, bet jie atrodo patraukliai. Vakarinių drabužių derinimui, mes siūlome aukšto liemens džinsus, juodą palaidinę, aukštakulnius ir ultra - populiarius pliušinius paltus. Sportinei elegancijai, tik pakeiskite aukštakulnius į sportinius batelius. Nepamirškite apie glaustinukus, kurie dažniausiai atlieka apatinio drabužio funkciją, jie gali lengvai tapti madina aprangos dalimi – derinami su švarkais, jie suteikia VAU efektą!

Nuo mūsų pirmo susidūrimo su glaustinukais iki dabar, jie tapo mūsų pirmu pasirinkimu! Tai gi, mūsų internetinės parduotuvės lentynose yra pačios geidžiamiausios prekės naujiems metams. Ar jau išsirinkai savo naujas mėgstamas prekes?