Vasariška aranga vis dar dėvima, bet mes privalome pagalvoti ir apie artėjantį sezoną. Minkšti megztiniai, šiltos suknelės, kardiganai, megztos suknelės... Mmmm, mes jau po truputį užuodžiame rudenį. Ir kad įtraukti visus šiuos rūbus į super gatvės stilių - Jums reikia pridėti tendencingą avalynę!

Sportbačiai su platforma turbūt labiausiai tinkami rudens deriniams! Ir mes pastebėjome, kad kaip ir buvo tikėtasi, dryžių tendencija tęsiasi - šį kartą ant platformų! Vietoje sportbačių viršaus, šį kartą dizaineriai sužaidė su platformomis. Ypatingas dėmesys skirtas spalvoms, o neautralių ir ryškių spalvų derinimas lemia tikrai tobulą atitikimą!

Net ir tos, kurios nėra ryškių spalvų mylėtojos, sportiniams deriniams dažnai renkasi labai sodrias spalvas! Juolab, kad tokia apranga prideda valios vaizduotės! Spalvingos tamprės ir vienspalviai sportbačiai ar pašėlę sportbačiai ir vienspalvis sportinis kostiumėlis, kurį sudaro top'as ir kelnės? Derinių yra daugybė. Ir šį kartą mes nusprendėme pristatyti ypatingą sportinių batelių dizainą. Drąsus dizainas ir dar drąsesnės spalvos ir Jūs tapsite pagrindinis žavesys sporto salėje, bėgiodama ar ramiai vaikštinėdama mieste.

Bet nepagalvokite, kad mūsų pasiūlyme rasite tik sportbačius. Mes taip pat norime Jums parodyti, kad yra begalė avalynės įvairioms kitoms progoms! Be to, mus nuolat stebina naujieji batai. Pradedant lygiapadžiais sandalais, sandalais ant plaformų, baigiant espadrilėmis ir balerinomis - mes turime juos visus! Espadrilės yra vasaros hitas ir jei Jūs vis dar neturite savo mėgstamiausių, lėkite į mūsų internetinę parduotuvę ir užsisakykite kol Jūsų dydis dar yra atsargose! Ir nepamirškite, kad jas galite avėti ne tik su vasariška apranga, bet ir derinti prie dalykinės aprangos. Žinoma, kiekvienos verslo moters pačios mėgstamiausios - balerinos.

Taigi, nelaukite, kol naujas sezonas užklups nepasiruošus. Nes tikros mados vertintojos šias prekes jau turi, ir jos laukia paruoštos spintose!