Jokia apranga nėra nuobodi, net ir ta, skirta paplūdimiui. Ir kad padaryti ją dar įdomesne, pridėkite keletą papuošalų! Todėl šiais metais Jūsų paplūdimio krepšyje turėtų būti: bikini, saulės akiniai, paplūdimio rankšluostis, gera knyga ir kūno papuošalai. Ar kažką pamiršome? Hm. Ne, tik prie viso to pridėkite šypseną. Ir tobulas vasaros derinys jau čia!

Paplūdimyje mes pačios gražiausios tada, kai esame pailsėjusios, be jokio makiažo ir daug aksesuarų, bet vistik yra keletas detalių, kurios prikaustytų ne tik mūsų, bet ir kitų dėmesį ... Tai - papuošalai, kurie gali būti nešiojami ne tik prie paplūdimio, bet ir prie kitų derinių. Kūno papuošalai idealiai tinka prie paprasto dviejų dalių maudymuko. Minimalistinis maudymosi kostiumėlis ir grandinėlė ant juosmens yra tikras vasaros hitas! Be to, kūno papuošalai gali būti derinami su įvairiomis kitomis madingomis detalėmis. Pavyzdžiui, su palaidinėmis, suknelėmis, sandalais ir rankinukais, taip sukurdami laimėtojos stilių.

Bet papuošalas, kuriuo galite išsiskirti, ir padaryti, kad visų akys kryptų į Jūsų kojas, yra kulkšnies grandinėlė. Jis nekliūdys Jūsų paplūdimio veiklai tuo pačiu metu. Mes neturime daugiau žodžių šiam papuošalųi, mes galime pasakyti tik - VAU ir greitai pasirinkite naują mėgstamiausią kulkšnies grandinėlę.

Net ir tos, kurioms nepatinka per daug papuošalų, negali atsispirti, kai kalba pakrypsta apie žiedažiedą! Tačiau šį kartą tai nėra įprastas žiedas, tai žiedų rinkinys. Neskaitant to, kad jie puikiai tinka visiems vasaros deriniams, galite juos nešioti ištisus metus, bet taip pat galite spręsti, ar nešiosite tik vieną, du ar visą rinkinį.

Labiausiai norime, kad peržiūrėtumėte vėrinius. Vėriniai, paprasti pakabukai arba grandinėlės, priderintos prie suknelės ar lengvos palaidinės, išreikšt Jūsų jaunatviškumą, linksmumą ir eleganciją tuo pačiu metu. Mums ypač patinka grandinėlių rinkiniai su smulkiomis detalėmis, kurias galima nešioti tiek su dienos, tiek ir su vakaro deriniais.

Dabar Jums tikrai įdomu, kur gi rasti šiuos super papuošalus? Žinoma, kad mūsų internetiniame pasiūlyme!