Manome, kad mes visi laukėme šios tendencijos sugrįžimo. Mums per daug nereikia apie tai kalbėti, nes jos kalba pačios už save – platėjančiaskelnes myli visos mados mylėtojos! Jei tu esi viena iš jų, kurios laukė jų sugrįžimo, turi žvilgterėti, kaip mes jas deriname.

Trumpai prisiminkime, kokia buvo pradžia džinsų, kurie platėjo nuo kelių iki apačios. Jie buvo mylimi hipių 70-aisiais metais, vėliau jie smarkiai įsisuko į mados pasaulį. Pabrėžiame, kad džinsai, kurie vos platėja, turi neuždengti avalynės. Tuo tarpu smarkiai platėjantys džinsai, gali vos dengti jūsų avimus batus. Ir žinoma, tiems kurie mėgsta ekstravagantišką stilių, yra labai platėjantys džinsai, kurie puikiai žiūrisi, kai yra visiškai uždengiama avalynė.

Viena svarbiausių platėjančių kelnių charakteristikų, yra ta, kad jie dievina moters figųrą, nes jie tinka tiek siauriems klubams tiek platiems. Abiem atvejais tie yra elegantiški, nes pabrėžia moters kūno linijas ir vizualiai suteikia simetriją. Jie taip pat puikiai derinami ir elegantiškomis progomis.

Platėjantys džinsaigali būti derinami su viskuo, todėl mes juos tiesiog garbiname! Palaidinės, megztiniai, per dideli megztiniai, suderinami taip,kad neliksite nepastebėta.Šio tipo džinsams nereikia daug detalių, nes jie ir taip yra pakankamai įdomus.Belieka tik išsirinkti kurio platumo kelnių norite ir medžiagos atspalvį. Vienas dalykas, kurį privalome turėti prie platėjančių džinsų, yra įdomi rankinė.

Kol laukėme šio kultinio dizaino, privalome nepamiršti, kad taip pat yra kelios tendencijos, kurias privalai turėti, tokios kaip žvėrių kailio raštas ant džinsų. Taip pat aukšto liemens džinsai, kurie net gi ir verslo aprangos derinime, atrodo elegantiškai.

Mes nenorime skubinti tavęs, bet kai tik platėjantys džinsai atsirado mūsų virtualiose lentynose, jie iš kart tapo geriausiai parduodama preke. Ir mes nenorime tavęs palikti be naujos mylimiausių džinsų poros – taigi paskubėk!