Žiema jau prasidėjo, o su jos pradžia mes renkamės, pirmiausia, funkcionalius drabužius. Faktas, kad žieminiai drabužiai yra funkcionalūs, nereiškia kad jie negali būti madingi. Priešingai - minkšti megztiniai ir kailiniai paltai yra mados tendencija, šį sezoną. Ir nesitrauks iš mados aukšybių net ir 2019- aisiais metais! Ir be to, kad jie yra madingi – jie yra be galo šilti, o tai yra svarbiausias dalykas mums.

Tuomet, ko gi mums reikia žiemą? Visi mes privalome turėti kelis esminius drabužius, kuriuos vilkėsime žiemą iki kol bus įmanoma juos dėvėti. Štai kodėl kokybė yra be galo svarbi, žieminiuose drabužiuose. Laimei mes galime dėvėti kelis sluoksnius drabužių žiemą, ir vilkėti daug drabužių vienu metu, bet atrodyti prašmatniai.

Žiurint kelis metus atgal, buvo taip sunku surasti megztų drabužių . Būtent, jie buvo pasiūlymuose, bet jų kokybė ir dizainas netenkino mados mylėtojų. Šiandien situacija yra visiškai skirtinga. Įdomios formos, detalės, funkcionalumas ir kokybė, daro megztas sukneles ir megztinius pačiais geidžiamiausiais drabužiais, šalčiausiu metų laiku. Nepamirškime, kad jų kombinacijos su parka striukėmis yra tiesiog neužmušamos.

Kailiniai paltaiyra tai, kas labai įtakojo mados pasaulį, šį sezoną. Ir daroma prielaida, kad ši beprotybė tęsis ilgai. Be to, kad jie yra ekstremaliai šilti, jie puikiai dera su viskuom: nuo džinsų ir elegantiškų kelnių iki odos imitacijos drabžių. Tai paprasta – pridėk sportinius batelius ar aulinukus, kasdieniniam įvaizdžiui arba vakarui, pridėk aukštakulnius batus. Bet niekada nepamiršk kailinio palto!

Ir trečias, bet ne mažiau svarbus drabužis yra minkšti pliušiniai megztiniai . Jie tokie minkšti ir šilti, kad mes negalėjome į juos neįsimylėti. Mes tiesiog garbiname juos! Tik įsivaizduok, filmų vakaras su šiltu arbatos puodeliu ir su pliušiniu megztiniu. Mmmmm ... O jei mėgsti daug linksmintis lauke žiemą, tiesiog pridėk šiltą žieminę striukę prie šio megztinio – joks šaltis nebaisus!

Tai gi, ar turi tris privalomus drabužius savo spintoje? Jei ne, tuomet žvilgtelk į mūsų virtualias lentynas.