Šiais metais, vasara buvo tikrai ilga ir šilta, todėl buvome šiek tiek nustebę, kai greitai reikėjo iššokti iš lengvų basučių į šiltesnę avalynę.Jei tu esi vienas iš tų, kurie buvo tam nepasiruošę, šiuo pereinamuoju laikotarpiu, turime paskutinės minutės išgelbėjimą – užmeskime akį į madingą žieminių batų kolekciją!

Prieš keletą metų buvo neįsivaizduojama, kad žieminiai batai buvo įtraukti į puikius gatvės mados derinius. Bet tai yra taip pat įmanoma ir stilinga! Mūsų pasiūlymas yra: juodos pėdkelnės, perdidelis megtinis (angl. Oversized) megztinis, kojinės virš kelių ir raudoni batai.

Dirbtinio kailio detalės yra geidžiamos kiekviename derinyje! Taigi, mūsų 2018 metų rudens / žiemos kolekcijoje galima rasti kailinių detalių žieminėse striukėses, ilgose striukėse (angl. Parka), odinėse striukėse ir avalynėje. Kailis yra tokia detalė, kuri padarys jūsų aprangą įdomia ir jaunatviška. Taigi, storas padas ir kailis yra mados viršūnėje, tačiau vis dar yra patrauklūs nėriniai ir sagtys pėsčiųjų avalynės stiliuje. O spalvos? Spalvų mes norime kiekvieną dieną. Nuo neutralių spalvų iki ryškiai raudonos spalvos.

Kalbant apie žiemos avalynę, mes dažnai deriname funkcionalumą su estetiką. Tačiau šiais metais to neturi būti jokiu būdu! Dabar labai populiaru šiuolaikinių menininkų sukurta avalynė. Nesvarbu, ar tai yra tvirta žiemos avalynė, ar subtilus modelis, megztos detalės turi būti!

Taigi šiais metais mes esame pamišę dėl batų! Šaltesnėmis dienomis juos galima derinti su mini sijonais, storomis kojinėmis ir ryškių spalvų paltais. O įdomaus raštošalikas apibendrins visą stilių.

Atsižvelgiant į tai, kad žiemos stiliaus atmosfera mus nustebino, svarbu išsiaiškinti, kokia apranga yra tinkama. Žinoma, mes nenorime, kad sušaltumėte esant žemesnei temperatūrai, todėl siūlome pasirinkti naują kokybišką avalynę, kuri bus ilgaamžiška ir madinga. Taigi galėsite likti ilgiau lauke, o jūsų išvaizda bus nepriekaištinga!